Yeni Sezon Şık Kazak Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile bayanların klasik alışveriş koşuşturması son hız devam ediyor.Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez kıyafeti kazaklar vitrinleri süslemeye başladı bile. Eskiden annelerimiz ördüğü el emeği göz nuru örgü kazakların yerine modern tekstil şirketlerinin birbirine benzer, tek tip tasarlanan güya moda denilen modeller bir çok tüketiciyi rahatsız etse de maalesef ki bu tarz kıyafetlere çeşitli nedenlerden mecbur kalabiliyoruz.
Eskiden bazen mecburiyetten bazen zevkten hobi olarak örülen kazaklara değinmişken, şunu da belirtmeliyim ki elde örgü ve el işi yapımı bir çok bayana psikolojik olarak büyük bir destek vermektedir. Özellikle uzmanlar psikolojik problemleri olan bayanlara bu tarz el işleri örgüleri önerdiğini duymuştum. Örgülerin faydalarından gelelim bu yılın trend kazak modellerine, bu yıl kazak modellerinde salaş ve dökümlü modellerin yanında kazakların boyları kısalacak. Triko kazakların da oldukça fazla kullanıldığı bu sezon, geçmişe nostaljik bir dönüşte yaşanabilir. Bu sezonun kazak renkleri her ne kadar pastel tonlarını barındırsa da yer yer canlı renklerinde sezona etkili bir giriş yapabileceğini söyleyebiliriz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Evet sevgili takipçilerimiz sizler için hazırladığım yeni sezon kazak modellerini galerimizde ki görselleri inceleyerek bu sezonun trendleri hakkında ufak da olsa fikir edinebilirsiniz. Son olarak sitemizde hazırladığım sonbahar ve kış sezonu kaban modellerini de incelemeden sitemizden ayrılmayın derim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git