Tesettür Şal Modelleri

Tesettürlü bayanların son yıllarda tercih ettiği şal eşarp tasarımları bu sezonda oldukça revaçta. Eskilerin tercih ettiği kare eşarpları tercih etmeyen yeni neslin bu tutkusu gerek desen gerekse kumaş olarak oldukça farklı .Üstelik fiyat olarak da uygun oluşu gençlerin bu tarz eşarp modellerini seçmesinde en büyük etken olsa gerek. Son yıllarda çift taraflı şal eşarp modellerinin tercih edilse de geçen sezonun lazer kesimli modelleri de cazibesini sürdürüyor. Bu tarz eşarpları sadece  günlük hayatta değil düğün, nişan gibi özel günlerinizde de tercih edebilirsiniz. Özel günlerdeki şal eşarp modeli  için size tavsiyem altın varaklı şal modeli veya ucu gipürlü şal modelini tercih etmenizdir.Giymiş olduğunuz abiye elbise modeliniz çiçekli ve bol desenli ise düz renk bir şal eşarp tercih etmelisiniz. Eğer düz renk bir abiye elbise seçmiş iseniz desenli bol renkli stil şal eşarp modelini tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 Şal eşarp modeli seçerken görünümün yanında, yaz aylarında rahatlığınız ve sağlığınız için koton veya ipek kumaşlı şal eşarp modellerini tercih etmelisiniz. Özellikle sağlığınız için polyester ağırlıklı kumaşlar ile üretilmiş şal eşarp modelinden kesinlikle kaçınmalısınız. Sitemizde birbirinden şık ve modern şal eşarp modellerinden oluşan bir galeri hazırladım. Evet, bayanlar eminim sizde rengarenk şal eşarp modellerini en az benim kadar beğenmişsinizdir..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git