Muhteşem Puantiye Tasarımlar

Bayanların puantiye tutkusu 2014 yılında da devam ediyor . 1950 yılından bu yana hayatımızda olan bu desen bir zamanlar kadınsı tarzı sayesinde, yaş olarak otuzlu yaş üstü bayanların tercihi olsa da günümüzde küçük kız çocuklarından tutunda genç kızların ve bayanların ilk tercih ettiği desenlerin başında yer alıyor.Bu sezon yemek takımından, elbiseye, ayakkabı modelinden, oje tasarımlarına kadar bu harika deseni görmeniz mümkün.Evet, bayanlar sadece elbise ve ayakkabılarda değil, ev dekorasyonunda mutfaktan tutun banyolara kadar bir çok alanda tercih edilen puantiye deseni bugün, sizlere hazırladığım galerimin konusun. Özellikle galerimizde bulunan puantiyeli kahvaltı takımları benim favori görselim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Ayrıca özel günlerinizde galerimizde ki  görsellerde yer alan puantiyeli oje deseni ile boyanamaya  yada özel bir davette şık siyah bir elbisenin altına topuklu puantiye ayakkabı modeli ile gitmeye ne dersiniz? Eminim, sizde benim gibi galerimizde yer alan puantiyeli muhteşem tasarımları görünce evinizde ve dolabınızda mutlaka bu desen yer vereceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git