Bir Bayanın Dolabında Olması Gereken Parçalar Nelerdir?

 Bayanların ortak noktası birçok kıyafetin arasında hiçbir kıyafetim yok diye yakınmak olmalı, biz bayanların en büyük hatası kesinlikle dolabımızda gereksiz yere bulundurduğumuz fazlalıklar ve nedensiz yere yapmış olduğumuz alışverişlerdir.Evet bayanlar, dolabımızda onca fazlalık yerine, doğru tercihler yaparak hem fazlalıklardan kurtulmaya hem de şık olmaya ne dersiniz? Öncelikle size önereceğim parçalara dolabınızda mutlaka yer açın, daha sonra alacağınız ufak tefek kıyafetleri bu parçalar ile kombin oluşturmanız inanın bana çok kolay olacaktır. Öncelikle bir bayanın olmazsa olmazı siyah bir ceket, siyah ve beyaz pantolondur. Özellikle siyah bir pantolonu gerek özel bir günde taşlı aksesuarlar ile gerekse üstüne kombin oluşturacağınız beyaz bir gömlek ile rahatça kullanabilirsiniz. Siyah pantolonun yanında, kalem etek, tarzınız ile uyumlu tunik, beyaz bir gömlek her daim elinizin altında olan parçalar olmalı. Son yıllar da oldukça popüler olan Trençkot tasarımları tropik iklimin etkisine giren ülkemizde her mevsim giyilebilecek dolabınızda olması gereken harika bir parça  olacaktır.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Deri ceketlerse kış aylarında ki vazgeçilmezler arasında ilk sırayı alıyor. Deri ceketin yanında, çizme, ve bavul tipi bir çanta modeli ise hem şık hem modern bir görünüm için şart. Son olarak renkli şal modelleri ile kıyafetinize farklı bir hava katmanız mümkün. Dilerseniz bir bayanın dolabında olması gereken parçaları görsellerimizi inceleyebilir ve bu parçaların nasıl bir kombin ile tamamlandığını keşfedebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git