Bayan Jean Modelleri

Jean kumaşların amacından çok daha farklı bir sebepler için üretildiğini biliyor muydunuz? ilk defa bir çadır bezi olarak üretilen jean kumaşlar, günümüzde her yaş gurubunun vazgeçilmez tercihlerinin arasında ilk sırayı alıyor. Gerek kullanım açısından gerekse rahat ve şık görünümünden dolayı tercih edilen jean(kot) kumaşlar ilk defa 1950 yılında üretilmiş. Üstelik, üzerinde yapılan birkaç ufak değişiklik ile günümüzün trend seçimleri arasında yerini almış. Bugün, sizlere 1950 li yıllardan günümüze muhteşem bir değişim gösteren jean pantolon , etek ve birçok jean tasarımdan oluşan harika bir galeri hazırladım. Rahat, ama şık bir kıyafet seçimi isteyen bayanlar galerimizdeki jean tasarımları mutlaka incelemesiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Galerimizde yer alan görseller arasında benim favorim geometrik taşlar ile bezenmiş harika jeat (kot) ceket ve pantolon takımı. Özellikle son bir kaç sezondur taş işleme jean tasarımlar oldukça trend . Eğer, taş işleme bir jean kot takımı almak istiyor,fakat fiyatından dolayı buna gücünüz yetmiyorsa, görsellerimizde ki jean modellerini inceleyerek kendinizde çok şık tasarımlar ortaya çıkarabilirisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git