Şık Bayan Tişört Modelleri

 Günümüzde genç kızlardan tutunda orta yaşlılara kadar her kesimin tercihi tişört modelleri günümüzde hem günlük hayatta hem de özel günlerde bayanların ilk tercihleri arasında geliyor. Fakat tişört seçerken de en az kıyafet seçiminde olduğu gibi dikkatli davranmanızda fayda var.Yani vücut şeklinize göre seçtim yaparsanız tişörtünüz üzerinizde daha şık ve farklı duracaktır. Örneğin, beden boyu kısa omuzlarınız dar ise v yaka tişört seçeneği size uygundur eğer göğüs kısmınız genişse ve hamile iseniz daha dar v yakaları seçmelisiniz. Eğer kalın ve yağlı kollarınız varsa yayvan yaka tişört seçenlerini tercih etmeyin derim. Gelelim klasik sıfır yaka tişört seçimine göğüs yağınız büyük veya olduğundan çok daha küçükse sıfır yaka tişört kaçının derim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Son olarak yaz aylarının vazgeçilmezi askılı tişört modeli seçimine özellikle zayıf ve omuzları düzgün olan bayanlarda çok şık duran tişört modelleri hem spor hem de şık görünümü ile sizi yaz aylarında her ortamda şık gösterecektir. Evet bayanlar galerimizde sizler için birbirinden farklı desen ve renklerde harika tişört modelleri hazırladım. Kısaca bayanlar yediden yetmiş yediye her kesimin mutlaka beğeneceği tişört modellerinden oluşan galerimizi ziyaret etmeden sitemizden ayrılmayın derim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git