Trend Tunik Modelleri

 Son yıllarda gencinden yaşlısına hemen hemen her kesime hitap eden tunik modelleri bayanların en çok tercih ettiği seçimler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Gerek görününüm olarak, gerekse rahat ve şık duruşundan dolayı tercih edilen tunikler fazla kiloları da kamufle etmek için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Üstelik, sadece günlük hayatta değil, özel günlerde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz tunik modellerini bulmanızda artık çok kolay. Özellikle,alışveriş merkezlerinde ve internet sitelerinde rahatlıkla bulacağınız tunik modellerini iyi bir araştırma yaparak cazip fiyatlara da almanız mümkün. Farklı ve şık kombinler ile olduğundan daha güzel bir görünüm yakalayacağınız tunik modelleri 2014 yılında da göz kamaştırıyor.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 Bu sezon tunik modellerinde kemereler(zincirli,taşlı)oldukça trend. Özellikle şifon üzerine taş işlemeli tunik tasarımlarını plaj ve yazlıklarda sık sık görmeniz mümkün. 2014 yılının moda olan renklerden, mor,kırmızı, yeşil, beyaz ve sarı tonları oldukça fazla kullanılmış.Son yılların ve 2014 trend deseni olan çiçek deseni ile dizayn edilmiş tunik modellerine galerimizde de yer verdik bakalım bu yılın modellerini sizde benim gibi beğenecek misiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git