Şık Tesettür Abiye Modelleri

 Tesettür giyim, abiye modelleri ile yeni sezona oldukça şık ve iddialı bir giriş yaptı . Özellikle, düğün sezonunun açılması ile düğün ve özel gecelerde şık abiyeler boy göstermeye başladı.Bir zamanlar tesettür giyimde oldukça zorlanan bayanlar gün geçtikçe artan tesettür markaları sayesinde istedikleri tarz ve stil de abiye modellerini bulmak da hiç zorlanmıyor.Bir tasarımcı olarak tesettürlü bir bayanın abiye seçerken çok daha zorlandığını düşünüyorum. Sonuç da iyi bir abiye ve onunla uyumlu bir türban, aksesuar, çanta, ayakkabı vs. bunların birbiri ile uyumu ve tesettürün sınırlarını aşmaması ve bu kadar ayrıntıda şık olmak işte bu gerçekten zor bir durum olsa gerek. Hem tesettüre uymak hem de şık olmak biraz tezat bir durum olsa da , tesettürlü bir bayan ve tasarımcı olarak sizlere adeta bir hediye paketini andıran abiye modellerinden kaçınmanızı öneririm. Abartılı ve renklerin adeta bir gök kuşağını andırdığı abiye modelleri yerine sadeliğin ön planda olduğu ufak ayrıntılarda şıklığı yakalamanızı öneririm.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse 2014 yılında trend bir desen olan çiçek desenini kullanmak istiyorsanız bu seçiminizi ya eşarp, çanta, ayakkabı gibi aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Eğer çiçek desenli bir abiye modeli seçmek de ısrarlı iseniz düze renk bir eşarp ,şal veya ayakkabı seçebilirsiniz. Yüzük veya şık broş seçimi ile kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.Evet bayanlar galerimizde yer alan görsellerde sizlere özel şık ve modern çizgilere sahip birbirinden güzel tesettür abiye modelleri seçtim. Tesettür abiye modellerinden oluşan görsellerimizi inceleyerek fikir alabilir ve gecenin en şık bayanı siz olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git