Son Yılların Trendi Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modeli her yaşa  her kesime hitap eden, bayanların rahat kullanımı ile ilk  tercih etiği  saç modelidir. Kimi bayanların moda tutkusu kimi bayanlarda da depresyonun etkisinin verdiği dayanılmaz içgüdü ile kestirdiği kısacık saçlar bugün sizler için hazırladığım galerimin konusu.Bence özellikle, kısa saçlı bayanların dayanılmaz cazibesi tartışılmaz bir gerçek olsa. Ünlü bayanlarında son yıllarda oldukça fazla tercih ettiği kısa saç kesimi modelleri arasında karar vermek de oldukça zorlanacağınıza eminim. Benim yıllardır kısa saç modelleri arasında favori kesim tarzım ünlü aktris Demi Moore ‘un galerimizde yer alan kısa saç modeli olmuştur.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Eğer, kısa saç modeli kestirmek istiyorsanız ve karar vermek de zorlanıyorsanız mutlaka galerimizde yer alan  saç modellerini incelemenizi tavsiye ederim. Fakat sadece kısa saç modelini beğenmekle olmuyor, niye diye soracak olursanız seçmiş olduğunuz  saç modellinin mutlaka yüz şekliniz ile uyumlu olması şart. Seçmiş olduğunuz kısa saç modelini mutlaka kuaförünüz ile istişare ederek birlikte karar vermeniz gerekebilir. Ayrıca kuaförünüze mutlaka sormanız gereken önemli bir soruda, seçmiş olduğunuz kısa saç modelinin günlük hayatta yani fönsüz rahat bir şekilde kullanım için sizin saç tipiniz ile uyumu olup olmadığı sorusudur. Evet bayanlar kendiniz için büyük bir değişikliğe hazırsanız birbirinden trend son yılların moda saç kesimi galerimizde sizlerle..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git