Eyeliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Bir önceki gri göz makyajı yapma üzerine bir paylaşımda bulundum ama, orada da başka zamanlarda da genellikle doğru eyeliner uygulaması yapmanın, ben de dahil çoğumuzun zorlandığı bir konu olduğunu farkettim sevgili hanımlar. O halde işe önce doğru eyeliner uygulamasın öğrenerek başlayalım ne dersiniz? Görsellerde açık açık ve adım adım doğru eyeliner uygulmasını göreceksiniz. Uygulama elimiz alışana kadar bize zor gelecek, kendimden biliyorum bunu ama elimiz alıştıkça çok daha güzel olacağına da eminim. Eğer sizler de benim gibi eyeliner ya da siyah kalem uygulaması konusunda en doğruyu öğrenmek istiyorsanız işte en doğru yerdesiniz.

Bu paylaşım sayesinde bizler de artık göz alıcı göz makyajlarımızı kendimiz yapacağız. Gözlerimize anlam katacak ve kendimizi her ortamda iyi hissedeceğiz. O halde gelin hep birlikte hemen başlayalım. Kolay gelsin sevgili hanımlar…

Eyeliner Uygulaması Nasıl Yapılır

Kullanacağımız malzemeler :

  • Siyah sıvı eyeliner ya da siyah göz kalemi
  • Pamuk uçlu çubuk

Gözlerimize eyeliner uygulamak işte bu kadar basit. Kaçırdığınız fazlalıkları pamuk uçlu çubukla alabilir, eyeliner uygulamanızı kusursuz tamamlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git