Yeni Modelleri ile Gelin Ayakkabıları

Yeni Modelleri ile Gelin Ayakkabıları

Bu babet ve ayakkabılar bir harika, çünkü sanırım çılgın bir tasarımcı bir demene yapmış ve tutulmuş olacak ki bir sitede görebilmeniz mümkün bu gelin ayakkabılarını..

Neden çılgın dediğimi merak ediyorsanız eğer, çiftlerin isimleri, evlilik tarifleri, tatil yapacakları yer ve mekanlar resmedilmiş bu gelin ayakkabılarına ve bence harika da olmuş ömür boyu saklanabilecek hatta kullanılabilecek bir anı niteliğinde.. Mesela iki farklı dolgu topuklu ayakkabının birinde gelin damat resimleri varken diğerinde de motorda evlenen çift ve ayakkabıda gelin ve damadın isimleri yazılı, bir diğer model de çiftlerin isimleri yazılıyken balayı yapmak istedikleri ülkelerin adı yazılı, bir diğerinde uçakla uçan çift düğün tariflerini yazmışlar mavi kurdeleye gibi.. Bunun gibi bir çok örneğini göreceğiniz gelin ayakkabıları galerimizde ve çok beğeneceğinizden de eminim..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git