Şık Abiye Çanta Ve Ayakkabı Modelleri

Bayanlara, tutkusu ve parıltısı ile adeta mücevher etkisi yaşatan muhteşem abiye çanta ayakkabı modelleri bugün sizlere hazırladığım galerimin konusu. Özel gün ve gecelerinizde muhteşem görünümü ile sizi daha şık  gösterecek  abiye çanta ve ayakkabılar  ile ortamın en güzel  bayanı olmanız elinizde. Abiye çanta ve ayakkabı seçiminde dikkat etmeniz en önemli konu, seçmiş olduğunuz abiye elbisenin ayakkabı ve çanta modeliniz ile uyumlu olmasının yanında renk olarak da elbisenizi tamamlamasıdır. Örneğin, desenli bir abiye elbise modeli ile asla desenli bir ayakkabı ve çanta seçmelisiniz. Abiye elbiseniz düz ise desenli ayakkabı ve çanta seçimi yapabilirsiniz.  Siyah bir abiye elbise ise her ortamdan her beden tipine uygun bir kıyafet olacaktır. Düz siyah bir elbiseniz altına mutlaka iddialı bir renk ayakkabı ve çanta tercih etmelisiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Dilerseniz, sıra dışı bir karar vererek elbise ve ayakkabı çanta arasında ki renk tercihini zıt renklerden yana kullanabilir yani kontrast oluşturabilirsiniz.Galerimizde yer alan çanta modellerini incelerseniz son yıllarda taşlı ve rengarenk çanta modellerinin oldukça moda olduğunu fark edeceksiniz. Evet, bayanlar çanta ve ayakkabı tutkusu biz kadınların vazgeçilmezi oldukça yüzyıllar boyunca birbirinden farklı ve şık modelleri görmemiz oldukça doğal olsa gerek. Sizleri muhteşem abiye çanta ve ayakkabı modelleri ile baş başa bırakıyor, ve her ortamda şık olmanız için sitemizi takip etmeye devam edin diyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git