Yeni Trend Tırnak Desenleri

   Yeni Trend Tırnak Desenleri

Son dönemlerde biz hanımlar için ilgi odağı haline gelen, farklı tarz tırnak ve oje şekillerine biraz değinelim istedik.
Oje renklerinde bir çok renk seçeneği mevcut.. Değişik renkte ojeler kullanılabileceği gibi yine kullanılan bu ojelerin üzerine değişik renk ve şekillerde ojeler de uygulanabilir. Baskı yöntemiyle yapılan şekiller olsun, gerekse el maharetiyle çizilen farklı şekiller tüm dikkati ellerinize çekiyor. Tırnaklarınız bu sayede mevsime uygun tarza bile getirebilirsiniz. İlkbaharda bir çiçek deseni veya sonbaharda bir yaprak. Kış mevsimini anlatmak amaçlı beyaz bir kartanesi olabilir. Yeni geliştirilen yöntemlerle uygulanabilen bu çeşitli desenlerle tırnaklarınızı istediğiniz tarz ve modelde tasarlayabilirsiniz. Çiçek veya puantiyeli desenler genç kızlarımız için uygun olabileceği gibi leopar deseni tırnak desenleri de daha olgun bayanlar için uygun olabilir.
Daha farklı şeyler istiyorum diyen hanımlar bu tırnak şekilleri ve oje desenlerini gönül rahatlığı ile deneyebilirler. İşte sizler için seçtiğimiz birkaç örnek de galerimizde..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git