Evde El İşleri Yaparak Para Kazanmak

Sitemizde para kazanmanın türlü yollarından bahsettik, bu gün el işine yatkın bayanlardan yola çıkarak meziyetleri doğrultusunda neler yapabileceklerinden bahsedeceğiz. Eğitimi ve kültürü her ne olursa olsun her bayanın el işine karşı bir eğilimi vardır, aslında pek çok bayan da bu marifetini paraya dönüştürmektedir. Peki ya siz ? Bu gün daha kendi çevrenize yönelik neler yapabileceğiniz hakkında yazmak istedik, belki de sizi biraz cesaretlendirmek istedik, kararı siz verin ve gelin bakalım neler yapabileceğinizi gözden geçirelim.

evde para kazanmakEvde El işi Yaparak Para Kazanmak

Evinizde her ne işle uğraşırsanız uğraşın bunun size ek bir gelir sağlayacağını unutmayın, örneğin patik yelek gibi ürünler yapabilirsiniz, veya tığ işi dantel, baş örtü oyalamayı biliyorsanız bu da bir avantajdır. Kurdele nakışı, etamin saymakla bitmez. Ancak şu ara kasnak ileri çok fazla talep görüyor ve yapımı ise çok basittir. Küçük bir maliyetle bu tarz çevrenizde yapılmayan bir işle işe başlayabilirsiniz. Veya hobi sayfalarından bulabileceğiniz ki sitemizde kendin yap bölümümüzden kolayca bulabileceğiniz basit, evde olan malzemelerle sıra dışı ürünler tasarlayıp bunları satmanız mümkün. Şimdi öncelikle neleri yapabildiğinizi bir gözden geçirin sonraki aşamada devam edicez.

Evde Yaptığım Ürünleri Nerelerde Satabilirim ?

Evet iyi kötü bir şeyler yaptınız şimdi iş pazarlamaya kalıyor. Bu konuda yetersiz olduğunuzu düşünüyorsanız bir kaç parlak fikir sunalım size. Öncelikle çalışıyorsanız iş yeriniz satış için mükemmel bir yerdir, yok çalışmıyorum derseniz okulda bu işi yürütebileceğinizi ve kulaktan kulağa yayılacağını unutmayın. Okula giden bir çocuğunuz yoksa veya büyümüşse yılmıyoruz, pazar arayışımıza aynı hızla devam ediyoruz. Pazar demişken, pazarlarda minik bir tezgah açarak ilk adımınızı atabilirsiniz, yok bu da bana uymadı derseniz konu komşu faktörünü hiç de küçümsemeyin. Özellikle yeni doğan bebek hediyelerine ve çeyizlik alış verişlere inanılmaz bir rağbet olduğunu hepimiz biliyoruz. Mevlütlerde bile bu işi yapmanız mümkündür. Yada benim bunlara vaktim yok derseniz de yaptığınız el işine göre çeşitli tuhafiyelere, takı mağazalarına satış yapabilirsiniz. İlk denemede başarısız olabilirsiniz ancak vazgeçmezseniz kısa zamanda sonuca ulaşacağınızdan şüphemiz yok. Görüşmek üzere hoşça kalın…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git