Dekoratif Ayna Modelleri

Aynalar yüzyıllardır evlerin tartışılmaz bir numaralı parçasıdır. Salon dekorasyonundan tutunda, oturma odası,banyo yatak odasını süsleyen hem kullanım hem dekoratif aksesuar olarak kullanılan aynalar elbette ki iç mekanın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Özellikle iç mekan dekorasyon tutkunları iyi bilir ki aynalar mekanınızı olduğundan çok daha büyük göstermek için dekorasyoncular tarafından oldukça fazla tercih edilir.Evinizde iç mekanlarda daha şık bir görünüm ve daha ferah bir alan yaratmak istiyorsanız size önerim mutlaka büyük ve şık bir ayna ile mekanınızı hareketlendirin. Ayna seçiminde görünüm açısından aynanın kalitesi kadar dekoratif bir çerçeve seçimi de oldukça önemlidir. Sadece ayna seçimi değil seçmiş olduğunuz aynanın iç mekana uyumu da önem vermeniz gereken önemli bir noktadır. Klasik salon dekorasyonunuz için çerçevesi oymalı ve işçilikli ayna modellerini tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Eğer, salonunuz modern dekorasyon tarzında döşenmiş ise daha modern hatlara sahip düz renk ve fazla taş ve işleme olmayan ayna modellerini tercih etmenizi öneririm. Giyinme odası ve hol dekorasyonunuz içinde dikey ayna modellerini tercih ederek daha kullanışlı alanlar yaratabilirisiniz.Galerimizde hem klasik hem de modern tarz dekorasyon stillerine uygun ayna modelleri bir arada getirdik. Görsellerimizi inceleyerek dekoratif bir iç mekan için ne tarz ayna seçmeniz gerektiğine karar vermeniz hiç de zor değil.

14 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 7.875 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git