Sıra Dışı Askılık Modelleri

 Ev dekorasyonunda klasik askılık modellerinden çok daha farklı, hem kullanım hem de görünüş olarak oldukça dekoratif duran askılık modelleri bugün sizler için hazırladığım konumun konu başlığı. Ev hanımlarının iç mekanda özelikle küçük mekanlarda yaşamış olduğu en büyük sorun, fazlalıkları el altından kaldırmak olmalı. Galerimizde sizlere sıradan askılık modellerinden uzak birbiriden farklı askılıklardan oluşan görseller hazırladım. Gerek mutfak dekorasyonun da gerekse hol ve antrelerde kullanabileceğiniz muhteşem askılık modellerini dilerseniz birlikte inceleyelim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

İlk askılık modeli aile boyu eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir tasarım olmuş, ailenin fertlerinin resimleri ile dizayn edilmiş çocuklarında büyük bir zevkle eşyalarını saklayabileceği bu tasarımı evinizde kolayca uygulamanız mümkün.ikinci modelde ise baharın güzelliğini  duvarlarınızda yaşatabileceğiniz kuş figürlü harika bir tasarım. Galerimizde ki askılık modeller tasarımlarında benim favori askılık seçimin ve kendi evimde de uyguladığım sticker askılık modelidir. Üstelik sticker askılık modelinini evinizde uygulamanız da çok basit, yapı marketlerden alacağınız stickerı,  rengi ile uyumlu  askılık ile dizayn edebilir az maliyetle şık bir askılık tasarımına sahip olabilirsiniz. .Evet bayanalar dilerseniz sizin için hazırladığım galerimizi inceleyerek sizinde iginizi çeken askılık modellerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

9 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 6.393 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git