Modern Aydınlatma Modelleri

  Ev dekorasyonunda aydınlatama oldukça önemlidir. Doğru bir aydınlatma seçimi mekanı hem daha aydınlık hem de olduğundan çok daha şık gösterebilir.Peki doğru bir aydınlatma seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Evet, bayanlar bugün sizlere doğru bir aydınlatma seçiminin nasıl olması gerektiği hakkında ufak tüyolar vereceğim. Öncellikle iç mekan dekorasyonunda örneğin salonunuz için şık bir sarkıt avize seçimi yapacaksanız,seçiminiz evinizin tavan yüksekliğine göre değişir. Tavan yüksekliğiniz ortalamanın altına da ve iç mekanınız küçükse daha sade ve gösterişli olmayan modelleri seçmelisiniz Ayrıca mekan dekorasyon tarzınız modern ise farklı, klasik dekorasyon stilde ise farklı tercihler yapmalısınız.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Klasik tarz bir salon için işçilikli ve bol taşlı avize modelleri, modern tarz salonunuz için daha klasik ve modern çizgileri yansıtan ürünler seçebilirsininiz.Yatak odanızda aydınlatma seçiminiz özellikle gözünüzü yormayan aydınlatmalar olmalıdır.Aydınlatma olarak ışığın oldukça yoğun olması gereken en önemli yer elbette mutfaklardır.Mutfak dolaplarınızın altına yerleştirilmiş led ışık sistemi de mutfak dekorasyonunda muhteşem bir görünüm sağlayabilir. Evet bayanlar galerimizde klasik tarzdan modern tarza kadar bütün dekorasyon tarzlarına uygun aydınlatma modellerini görmeniz mümkün. Eğer evinizde bir yenilik yapmak istiyorsanız ve bu yenilik aydınlatma ise galerimizdeki görselleri incelemeden alışverişe çıkmayın derim.

3 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 6.895 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git