Küçük Evlere Pratik Çözümler

Büyük şehirlerin küçük evleri bayanların en çok dert yandığı konudur. Ne yazık ki yaşam şartlarından tutunda bir çok sebeplerden dolayı çoğu bayan küçük evlere de büyük sorunlar yaşamaktadır. Ama şu da bir gerçek ki doğru dizayn edilmiş dekoratif bir iç mekan dizaynı ile küçücük evler de bile kullanışlı alanlar yaratmanız mümkün. Doğruyu söylemek gerekirse bugüne kadar metrekare olarak oldukça büyük olan ama bir o kadarda karışık mekanlara şahit olmadım desem yalan olur. Aynı şekilde mekan olarak küçük ama kullanım olarak doğru dizayn edildiği için ferah ve şık iç mekanlarında var olduğunu görmek oldukça güzel bir duygu. Bir tasarımcı olarak ve küçük bir eve sahip olamam sebebi ile faydalandığım bir kaç iç mekan mobilya dekorasyon seçimlerini ve dizaynlarını sizler için bir araya getirdim. Galerimizde ki görselleri inceleyerek salonunuz da ufak değişikliklerle ve doğru mobilya seçimleri ile ne kadar şık ve dekoratif alanlar dizayn edebileceğinizi görmeniz mümkün. Gelelim sizler için küçük evlere büyük tüyolar vermek için hazırladığım önerilere…

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Öncelikle duvar boya ve kağıt seçiminizde açık tonları tercih etmelisiniz,böylece mekanı olduğundan daha ferah gösterirsiniz. Salonunuz için alacağınız mobilya seçimi mutlaka yatak olma özelliği taşımalıdır, çünkü alandan tasarruf sizin için öncelikli olacak ilk kuraldır. Aynı zamanda hem salon hem de diğer iç mekanlar için ayan kullanmanız oldukça önemlidir. Ayna iç mekanı hem olduğundan büyük hem de daha ferah göstermekle birlikte şık bir iç mekanın en önemli parçası olacaktır. Ayrıca mekanda raf dizaynlarını da mutlaka kullanmalısınız. Mutfak dekorasyonunda gelince büyük hantal bir masa yerine açılır kapanır masa seçeneğini mutlaka gözden geçirin derim. Son olarak saksılarınızı yer ve sehpaların yerine dekoratif sarkıtlara yerleştirerek iç mekanın her bir metre karesinden tasarruf etmeniz mümkün.

14 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 14.875 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git