Muhteşem Dresuar Konsol Modelleri

Dresuar( konsol) modelleri ile evinizde farklı bir hava yaratma fikrine ne dersiniz. Yeni sezonda dresuar mobilya modellerinde üretici firmaların ve ünlü markaların alışılagelmiş modellerin dışına çıktığını görmekteyiz. Sadece antrede değil salon ve yatak odası dekorasyonunda da oldukça şık duran dresuar mobilya tasarımları bulunduğu ortama kesinlikle ayrı bir hava katmakla beraber kullanım olarak da iç mekanda kullanışlı alanlar için ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca şık ve dekoratif aksesuarlarınızı yerleştirecek bir mekanınız yoksa dresuar mobilyanızın üzerinde sergilemeniz mümkün. Dresuar mobilyaların fiyatlarına gelecek olursak yaklaşık olarak 350 TL başlayan 700 TL kadar uygun fiyatlara şık bir dresuar mobilya tasarımına sahip olmanız mümkün. Fakat, gerek işçilik gerekse marka seçimlerinde özel bir model aklınızda varsa söylediğim miktarların çok daha üstünde ürünlerde piyasada mevcut.Sitemizde sizler için hazırladığımız galerimizde modern iç mekanınız için siyah ve beyaz sade dresuar modelini tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Eğer iç mekanınıza hareket katmak istiyorum diyorsanız ve renkler konusunda özgürseniz rengarenk dresuar mobilya tasarımlarını mutlaka inceleyin derim. İç mekanda klasik tarz stile sahip iseniz galerimizde bulunan Dore varaklı dresuar modeli tam size göre. Sözü uzatmadan az masraf ile evinize lüks bir etkiye sahip olmak istiyorsanız size önerebileceğim ilk mobilya seçimi dresuar mobilyalar olacaktır. Tabi ki almış olduğunuz dresuar mobilyanızı şık bir ayna modeli ile tamamlamalısınız.

20 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 10.320 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git