Modern Ankastre Modelleri

Günümüzde mimarların ilk terci olan ankastre mutfak ürünlerini hemen hemen tüm modern mutfak seçimlerinde görmekteyiz. Mutfak dekorasyonuna göre tam gömme veya yarı gömme olarak dizayn edilen ankastre mutfak ürünleri mutfak dekorasyonunda modern çizgiyi yakalamanız için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Peki sadece görüntü olarak değil kullanım ve fonksiyonel alanlar yaratacağından dolayı tercih edeceğiniz ankastre mutfak ürünleri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bir bilginiz var mı?Dilerseniz, kısaca ankastre mutfak ürünleri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusuna davlumbaz seçimi ile başlayalım. Davlumbaz alırken öncelikle kaliteli yağ ve buhar tutmayan modleri tercih etmelisiniz. En önemlisi de elbette ki emiş gücünün yüksek olmasıdır ki bu bütün bayanların en önem verdiği özelliktir. Ayrıca sürekli kullanmak zorunda olduğunuz davlumbazlar mutlaka enerji tasarruflu olmalıdır. Gelelim ankastre ocak alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaya yani emniyet kilidine. Emniyet kili sayesinde ocağınızı açık unutmanız ve taşma halinde otomatik kesilme sayesinde meydana gelecek kazaları minimuma indirebilirsiniz

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Ankastre ocak satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik diyebileceğimiz nokta ise otomatik emniyet kilididir.Bu özellik sayesinde mutfağınızda ocağınızı açık unutsanız bile sistem otomatik kendisini pasife alır ve gaz akışını keser. Bu sayede hem ailenizi hem de mutfağınızı koruyabilmektesiniz.Son olarak ankastre fırın alırken aydınlatma sistemine, Turbo özelliğine ve en önemlisi de ısı dağılımının eşit olması özelliğine dikkat etmenizde yarar var. Evet bayanlar umarım Ankastre mutfak ürünleri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında sizlere ufak tüyolarım yararlı olmuştur diyerek evinizde mutlu ve güzel bir yaşam diliyorum..

 

9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 6.777 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git