Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri

Yaz sezonun girmesi ile evlerde boya telaşı başladı. Fakat  bugün sizlere 2014 yılının boya trendlerinden çok son yıllarda iç mimarların tercihlerinde ilk sırada yer alan duvar kağıdı modellerini sizler için bir araya getirmeye karar verdim.Siz takipçilerimizle bu yazımızda sadece duvar kağıdı değil, modern ve dekoratif alanları yaratmak için hangi tarz duvar kağıtlarının seçildiğini de birlikte keşfedeceğiz. Öncelikle salon dekorasyonundan başlayalım. Ev dekorasyonunda en çok özenilen mekan olan salon dekorasyonu doğru seçilmiş duvar kağıdı modeli ile olduğundan daha şık bir mekan haline dönüştürülebilir. Salon dekorasyonunda duvar kağıdı seçiminde size önerim, mekanla sert bir etki yaratacak kontrast renkleri tercih etmenizdir. Fakat, duvar kağıdını iç mekanın dört bir tarafı ile kaplamak yerine tek bir duvarına kaplarsanız oldukça trend ve şık bir salona sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz iç mekan mobilya seçiminde sade ve pastel renkleri tercih ettiyseniz, hareketli asimetrik desenli duvar kağıtlarını seçebilirsiniz. Her ne kadar çiçek desenli duvar kağıtları geçmişte kalmış olsa da 2014 yılının moda desenleri arasında çiçek desenleri birinci sırada geliyor.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Kullanım olarak sizlere önerim ise silinebilir duvar kağıdı modellerini seçmenizdir. Böylece hem kullanışlı hem de şık mekanlar oluşturabilirsiniz.Son yıllarda duvarlarda üç boyutlu desenler ve manzaralı duvar kağıtları oldukça popüler. Hem ev hem de iş yerlerinde şık bir görünüme sahip olan üç boyutlu duvar kağıtları ile dekoratif alanlar tasarlayabilirsiniz. Sizler için galerimizde birbirinden modern görünümlü dekoratif duvar kağıtları hazırladım, dilerim sizlerde bu şık duvar kağıtlarını benim gibi beğenmişsinidir.

 

25 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 5.672 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git