Banyo Kolzet Takımı Modelleri

Banyo dekorasyonunun vazgeçilmez parçası klozet takımları bu yılda oldukça şık. Gerek renk olarak gerekse tasarım olarak her banyo tarzına uygun şık klozet takımları bulmanız artık çok kolay. Bayanlar genellikle banyo fayans ve dolap renkleri ile uyumlu klozet takımı seçse de kontrast ( zıt ) renkleri tercih edenlerde oldukça fazla . Özellikle, son bir kaç yıldır banyo dekorasyonunda siyah be beyazın uyumunu kullanan tasarımcılar banyo dekorasyonun da modern çizgiyi yakalamak için çok şık dizaynları sizlere sunmaya devam ediyor. Biz bayanlara da  bu şık banyo dekorasyonunu aksesuar, paspas , şık havlu modelleri ile yani  ufak ayrıntılar ile daha da dekoratif hale dönüştürmek düşüyor.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bugün, sizlere dekoratif ve şık görünümü ile mutlaka beğeneceğinizi düşündüğüm harika klozet takımı modelleri hazırladım.Galerimizde ki görsellerde sadece satın alabileceğiniz değil , evde sizin de rahatlıkla yapabileceği çok güzel klozet takımı modelleri de mevcut. Hazırladığım klozet takımları arasında en çok beğendiğim papatya motifli el örgüsü üçlü paspas takımı.Dilerim sizde rengarenk klozet takımı modellerinden oluşan galerimi en az benim kadar beğenmişsinizdir.

7 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 5.783 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git