İstikbal Marka köşe Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denince ilk aklımıza gelen marklardan biri olan İstikbal markası son yıllarda gerek tasarım gerek satış olarak yükselişine devam ediyor. Her ne kadar bazı ürünlerini fazla klasik bulsam da genel itibarı ile ve tartışılmaz kalitesi ile takip ettiğim birkaç Türk markası arasında yerini almayı başardı. Bugün sizler için İstikbal markasının üretmiş olduğu köşe takımlarından oluşan bir galeri hazırladım.Galerimizde ki görselleri inceleyerek fikir alabiliri diğer marka ve tadarımlar ile karşılaştırabilirsiniz. Özellikle küçük evlere sahip bayanlar mutlaka iç mekanı olduğundan çok daha büyük ve dekoratif gösterecek köşe takımı koltuk modellerini mutlaka incelemelidir.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 Çünkü mekanda devasa büyüklük de olan koltuk takımları ile adeta evinizde adım atacak yer kalmamakla birlikte çok kötü bir görünüme sahip bir iç mekanda yaşamak durumunda kalmanız mümkün.Evet bayanlar eğer eviniz çok küçük ve dekorasyon seçiminde zorlanıyorsanız sitemizde sizler içi yayınladığımız” küçük evlere pratik çözümler” konu başlıklı yazımızı incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.Sitemizde modern olduğu kadar fonksiyonel ve kullanışlı bir iç mekan için hangi tarz mobilya seçmeniz gerektiğinden tutun, ufak dokunuşlar ile nasıl şık bir iç mekana sahip olacağınız hakkında bir çok konu bulunmaktadır, iç mekanda şıklık için sitemizi takip etmeye devam edin bayanlar…

27 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 5.664 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git