Modern Niş Modelleri

Bildiğiniz geçmişin oyukları,  günümüzün modern niş tasarımları olmuş bayanlar. Şaka bir yana özellikle  son birkaç yılıdır ev dekorunun trend seçimi olan modern ve şık görünümü ile herkesi hayran bırakan niş modelleri oldukça popüler. İç mekanlarda özellikle salon, yatak odası hatta banyoda oldukça fazla kullanılan bu mimari dekor biçimi ile evinizde şık bir görünüme ne dersiniz? Görünüm olarak şık olmasının yanında kullanım amaçlı yapıldığı taktirde çık kullanışlı ve küçük evler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Galerimizde yer alan görsellerde genellikle salon be hol dekorasyonunda tercih edilmiş gibi görünse de yatak başlarında ve banyolarda kullanılan niş modellerinide  incelemenizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Üstelik iç mekanda seçmiş olduğunuz nişlerin içine farklı ve şık aydınlatama seçimleri ile olduğundan çok daha aydınlık bir etki yaratabilirsini. Son yıllarda dolap ve mutfaklar da oldukça sık görmek de olduğumuz led ışık sistemiz de nişler için seçilebilecek doğru bir aydınlatma seçeneği olabilir. Niş duvar kaplamanızın içine döşeyeceğiniz raf sistemi ile hem görsel bir şıklık hem de kullanım rahatlığı elde edebilirsiniz.Ayrıca televizyon arkasına dizayn edilen niş tasarımları da oldukça iddialı. Evet bayanlar sizler için hazırladığım niş modelleri arasında benim favori seçimim ise salon dekorasyonu için tasarlanmış olan taş duvar kaplama içine yerleştirilmiş niş modelidir.Bakalım sizde benim gibi galerimizde yer alan modern niş modellerini gördükten sonra evinizde uygulamaya karar verecek misiniz?

11 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 9.580 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git