Dekoratif Saksı Modelleri

Ev dekorasyonunda gerek görünüm olarak gerekse zevk için yetiştirilen bitkilerimizin süsü, saksılar buğun sizler için hazırladığım konu başlığım. Gerek ev dekorasyonda gerekse bahçe ve teras dekorasyonunda şık bir görünüm için seçtiğimiz çiçeklerin yanında saksı seçimi de oldukça önemlidir. Evimizin bir nevi aksesuarı olan saksı modellerini alırken  iç mekanla uyumlu renk ve modeller seçerek mekanınızın olduğundan çok daha güzel ve farklı görünmesini  sağlamanız mümkün.Galerimizde yer alan görsellere de modern bir salon da kullanabileceğiniz saksı modelinden tutunda, teras ve bahçeleriniz için seçebileceğiniz şık saksı modelleri görsellerini  bulmanız mümkün.

 Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Özellikle balkon ve teraslar için sarkık saksı modellerini seçerek küçük olan mekanınızı daha kullanışlı ve ferah bir hale çevirmeniz mümkün. Sade ve klasik tarz saksı istiyorsanız seçim yapmanız çok kolay. Sadece iç mekan ve balkonlarınız için değil duvar dekorasyonunuz için de çok şık ve farklı saksı modellerini de galerimizde bulabilirsiniz. Evet bayanlar, sevimli dostlarınız çiçeklerinizi bu harika saksı modellerinde yaşatmaya ne dersiniz?

3 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 4.116 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git