Porselen Kahvaltı Takımları

Sofralarda adeta bahar havası yaratan porselen yemek takımı modelleri yeni sezonda da oldukça şık dizaynlar ile göz kamaştırıyor. Günümüzde günlük ve misafirlik olarak ayrılan takımlarına  birde çok parçalı kahvaltı yemek takımları eklendi. Geçmiş de annelerimizin tek bir takımla onca misafiri ağırladığını düşünürsek tüketim toplumu olduğumuz gerçeğine gittikçe inanır oldum. Neyse ki bilinçli bayanların sayesinde bu tür ihtiyaçları sezon sonları ve ünlü markaların outlet mağazalarından temin eden bayanlarında olduğunu da bilmek oldukça güzel bir duygu.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bugün sizler için birçok markanın porselen takımı ürünlerinin yer aldığı harika bir galeri hazırladım.Galerimizde modern kahvaltı takımlarından tutunda klasik porselen kahvaltı takımlarına kadar her zevke uygun şık tasarımları bir arada bulabilirsiniz. Gelelim benim kahvaltı takımları arasında fovori modelime, son yıllarda oldukça moda olan modern tarz dekorasyonda  tercih edilen kırımızı ve siyah rengin büyüsünü taşıyan” kırmızı ve siyah kahvaltı takımı modeli”benim en çok beğendiğim model oldu. Sizde galerimizde ki kahvaltı takımlarını inceleyerek favori kahvaltı takımı modelinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Evet bayanlar, Biz bayanların kültürel olarak misafirlere verdiği önemi düşünürsek misafir için hiçbir masraftan kaçınmayacağınıza eminim..

5 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 17.920 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git