Dekoratif Saat Modelleri

Zamanın insanlar için önemi yadsınamaz bir gerçek olsa gerek. İç mekanlarda her evde bulunana zaruri bir ihtiyaç ve dekoratif bir aksesuar olan saat modelleri bugün sizlerle paylaşacağım yazımın başlığı. Eskiden ananelerimizin evinde olan kurmalı ve sarkık saat modellerinden, günümüz modern ve dekoratif saat modellerine değişmeyen tek şek zaman.
Günümüzde sadece ihtiyaçtan çok adeta evin en güzel aksesuarı olan saat tasarımları, gerek model olarak gerekse fiyat olarak biz dekorasyon tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında ilk sırayı alıyor.Özellikle salonların duvarlarını kaplayan devasa boyutu ile saatler iç mekana girer girmez misafirlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sizler için galerimizde ki görsellerde evinizin her mekanında şık ve dekoratif bir görünüm sağlayacak duvar saati modelleri hazırladım. Sizler için seçtiğim duvar saati modelleri arasında ilk favorim, Siyah kelebek desenli duvar sticker tasarımını andıran kelebek fiğürlü duvar saat modeli . Bakalım siz galerimizde yer alan hangi duvar saatini beğendiniz.

30 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.447 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git