Havlu Ve Bornoz Takımı Modeli

 Evlerimin olmazsa olması havlular şık görünümleri ile banyo ve mutfak dekorasyonunda adeta aksesuar etkisi yaratıyor. Çeyizlerin baş tacı ve olmazsa olmazı havlu modelleri muhteşem dizaynları ile o kadar şık ki! Eskiden, annelerimiz havlularını süslemek için kenar oyaları işler ve basit bir havluyu muhteşem bir görüme çevirirdi. Günümüzde ise üretilen havlu ve bornozlar o kadar şık ve güzel ki ekstra bir emek harcamaya gerek bile kalmıyor.Günümüzde taşlı havlu modellerinden tutunda desenli ve işlemeli havlu modellerine kadar bir çok modeli rahatlıkla bulabileceğimiz mağazalar bulunmaktadır. Banyo dekorasyonu için ayrı, mutfak dekorasyonu için ayrı seçim yapabileceğiniz o kadar çeşit var ki insan bu kadar modelin arasında kararsız kalabiliyor.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 Bugün sizlere hem banyo hem de mutfak dekorasyonunda kullanabileceğiniz havlu ve bornoz modellerinden oluşan harika bir galeri hazırladım. Galeride yediden yetmiş yediye her kesimin beğeneceğin şık havlu ve bornoz modellerini yakından incelemeniz mümkün. Benim galerimizde ki görseller arasında ki seçimim sağlık açısından da tercih edeceğim için ” Bambu bornoz seti modeli’ olacak. Sağlık demişken havlu ve bornoz seçimlerinizde yüzde yüz koton( pamuk) ve bambu havluları seçmeniz sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından en doğru seçim olacaktır.

9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.330 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git