Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Bugün ki yazımız da her mevsimin vazgeçilmez ayakkabı modeli olan stilettoları konuşalım dedim. Rugan, süet ve mat çeşitleri ile her kıyafetin altında kullanabileceğiniz her mekan da kurtarıcınız olacak bu ayakkabılar gelecek yazın da modası olacak gibi duruyor. Kullanışlı ve rahat yapısı ile her bayanın ayakkabı dolabına eklemesi gereken nadide ayakkabı modellerinden biri.

Özellikle leopar ve zebra desenli stilettolar ilgileri üzerinize toplamanız da en etkili ayakkabı seçimi olacak. Stiletto tarz bir ayakkabı ile gündelik bir kıyafet kombini  bile yapılabilir. Bir jean, gömlek kombini ve altına sade siyah stiletto ile hem sade hem de şık olarak güne hazırsınız. Her geçen gün farklı tasarımlarla moda gündeminden hiç düşmeyen stilettoların yeni bilek bant detaylı stilettolar şık davetlerde çekici kıyafetlerinizle süper bir uyum yaratıp sizi görüntünüzden hoşnut edecek. Sivri burun yüksek topuk ayakkabıların en zarif parçalarından biri olarak kombinlerinizde sizin için en uygun seçim olacaktır.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git