Çizme ve Bot Modelleri

Çizme ve Bot Modelleri

Son baharı da atlatıp yavaş yavaş kışa girdiğimiz şu günlerde hem sıcak tutup hem soğuktan koruyacak hem de şık görünecek bot modelleri bulmak bayanlar için bir hayli zor bir hal aldı. Bu sorunu çözmenize ufakta olsa yardımcı olmak istedik.

Pantolonla yapacağınız kombinler için sizin için uygun bot modeli yarım dar boğaz botlar olacaktır. Kemerli tokalı farklı tasarım birbirinden renkli ve güzel botlar tercihlerinizde ilk sırada yer almalı. Etek kombini yapmayı ve mini kıyafetleri seven bayanlar için ise diz kapağının hemen altına biten veya diz üstüne kadar çıkabilen şık çizme modelleri vitrinlerde göz kamaştırdığı gibi sizin üzerinizde de göz alıcı duracaktır.

Ben daha farklı olmayı seviyorum biraz daha dikkat çekmek hoşuma gidiyor diyenleri duyar gibiyim. Onlar içinde en uygunu yeni moda arkadan bağcıkları olan metalik ayrıntılı bot ve çizme modelleri uygun olacaktır.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git