Modern Banyo Modelleri

Ev dekorasyonunda en önemli mekanlardan biride banyolardır . Eskiden iç mekan dekorasyonunda hep ikinci plana atılan banyo dekorasyonu günümüzde oldukça önem verilen mekanlar haline geldi. Son yıllarda gerek kullanım olarak gerekse fonksiyonel banyo dekorasyonları oldukça popüler.Üstelik, günümüzde oldukça fazla olan yapı marketleri sayesinde hem şık hem de uygun fiyata birçok ürünü bir arada bulmak mümkün.Banyo dolaplarından tutunda yer döşemelerine kadar hatta uygun batarya modellerini bile bu yapı marketlerinde yorulmadan uzun vadelerle almak mümkün. Bugün, sizler için hem modern hem de kullanışlı birbirinden şık ve seçkin banyo tasarımları hazırladım. Galerimizde yer alan bu şık banyo tasarımlarını incelerken doğru bir banyo tasarımı için nelerle sahip olmanız gerektiği hakkında da fikir almanız mümkün. Eğer, banyonuzu baştan tasarlıyorsanız işiniz kolay doğru seçilmiş, banyo dolapları ile mekanınızda fonksiyonel alanlar yaratabilirsiniz. Ayrıca banyo alanınız küçükse köşe duşa kabin modellerini seçerek daha ferah bir alan oluşturabilirsiniz.Yer döşemesinde açıklı koyulu karo seçimleri ile banyonuzda üç boyutlu etki yaratabilirsiniz. Kullanışlı raf seçimleri ile banyonuzda ferah alanlar yaratmanın yanında görsel bir uyumda yakalamanız mümkün.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Aksesuar seçimlerine son yıllarda siyah banyo aksesuarları moda ise de bence siz banyo dekorasyonuna uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Yani kısaca klasik tarz bir iç mekan seçmiş iseniz aksesuarlarınızın da klasik tarza uyması gerekir. Size tavsiyem banyonuzun dekorasyonunu değiştirmeye kararlıysanız ilk yapmanız gereken hangi tarz banyo stilini seçmeniz gerektiği konusuna karar vermeniz olacaktır. Bu seçim konusunda siz takipçilerimiz için klasik, modern, minimal birçok stilin bir arada bulunduğu galerimiz sizlerle..

25 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 6.880 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git