Güzel Vücudun Sırları

MÜKEMMEL VÜCUDUN SIRRI;

Vucuduzu Fırçalayın: Banyoya yapmadan önce yumruların azaltması, kan dolaşımınızı hızlandırmak için teninizi fırçalayın.  Banyo yapmaktan zevk alın: banyo yağı ile ılık küvette dinlenin ve cildi yumuşatın. Cildi pürüzsüzleştir: duştan sonra dizlerinizi, topuklarınızı, dirseklerinizi ovalayın.

Vücudu nemlendir: zor bölgeleri nemlendirici bir krem sürün. Ayak bakımının önemi: Meyve asitli kremi ayak topuklarınıza ve parmaklarınıza yedirin sonra çorap giyin. Bu hem pedikürün kalıcı olmasına ve ayakların yumuşamasına yardımı olacaktır.

5 ADIM DA YÜZ BAKIMI NASIL YAPILIR;

Yüzü temizleyin:  temizleme sütüyle cilde masaj yapın, durulayın. Kan dolaşımınızı harekete geçirin: Ilık suyu içine aromaterapik esans karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün Peeling yapın: Düzenli uygulanan peeling, cildinizi aydınlatır. Peeling ürünüyle nazik şekilde masaj yapın. Boynunuzu unutmayın. Cildinizi Ardından suyla temizleyin.

Cildi maskeyle canlandır: temizliğinin önemli bölümü maskedir. Kil özlü maskeler, gözenekleri açar cildi aydınlatır yardımcı olurken, cildi nemlendirir. Yoğun bakım kremleri ile cildi sakinleştir:  yağ veya yoğun bakım kremi cildi yumuşatmaya yardımcı eder.

güzelSAÇLARDA IŞILTI;

Doğru renk seçin: Mükemmel sonuç için boyanız saç renginizden iki ton en fazla açık olmalı.
Hazırlanın: Omuzlarınızı lekeden korumak için havlu örtün.
Cildi koruyun: Saç diplerini, kulak çevresini lekeden korumak için vazelinini gelir.
Böl, uygula: Saçınızı ayırarak çalışın, Saçınızı yukarıda yüzünden uzak tutun.
Kremler: Saçınızı durulayın, cilayı uygulayın. Saçınıza Bu, parlaklık katar. Boya sonrası için koruyucu şampuan idealdir.

BRONZ GÖRÜNMEK;

Vücudu lifleyin: Bronzlaştırıcı kullanmadan lekelenmeyi önlemesi için cildin bir fırça ile ovalayın.
Bronzlaştırıcı karıştırın:  derinlemesine ürünü masaj yapıp yedirin.
Lekeleri durdurun: Ayakların ve parmakların otobronzan fazlalılığını temizlemeyin.

Cildinizi nemlendirin: Bronz rengini koruması için nemlendiriciyi her gün kullanın.

Cildinizi tanıyor musunuz? 

Yanlış bakım cilde zarar verir. Bu yüzden bir bakım uygulanmadan cildi yeterince tanıyor olmak önem taşır. Cilt tipini tespit etmek oldukça basit.
Yüzünüzü 10 defa ılık su ile yıkayın. Sonra yüzünüzü kurulayın ve 30 dk bekleyin. Yağ kalıntıları varsa o zaman cildiniz yağlıdır demektir. Yağ lekeleri alında, burunda belirginse, karma cilde sahipsinizdir.
Mükemmel ciltler için;
Parlayan cilt için kremler yeterli değil. Vücudun ritmine ayak uydurmak, güzel olmasına yardımcı olacaktır. Işıltılı cilde için tavsiyelere uymanız yeterli. Erken uyuyun, Sakin olun, Yürüyün, koşmayın faydasını görürsünüz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git