Dekoratif Yastık Modelleri

Ev dekorasyonunda dekoratif bir görünüm için az bir maliyetle şık bir değişiklik isteyenlere önerebileceğim en doğru aksesuar şüphesiz ki yastıklardır. Yastıklar gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda özellikle teras ve balkonlarda kullanılır ve mekana hem görsel dekoratif bir hava verir hem de kullanım alanlarında rahatlık sağlar. Sadece koltuk ve sandalyeler için değil yerlerde de oldukça fazla kullanılan yer yastıkları ve yer minderleri mekana otantik bir hava katar.İç dekorasyonda özellikle salon ve oturma odasında oldukça fazla tercih edilen yastık modelleri için size önerim iç mekan stiliniz ile uyumlu yani dekorasyon tarzınız ile uyumlu dizaynları seçmenizdir.
Salon dekorasyonunda son yıllarda farklı bir iç mekan için tercih edilen ve benimde kendi salonum için kullandığım tarzı sizlere önerebilirim. Benim salonum için seçtiğim yastıklar perdem ile aynı desen ve iç astarlı bir tasarım. Kısaca anlatmam gerekirse beyaz astar üzerine dizayn edilmiş siyah dantel perde tasarımım ile aynı desen (perdelerden artan kumaştan) dekoratif yastıklar diktirdim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…


Görsel olarak şık bir görünümün yanında oldukça farkı bir iç mekana sahip olmamın yanında , tüm misafirlerimin de ilgisini çektiğimi söyleyebilirim.Evet sevgili bayanlar sizler için galerimizde birbirinden modern ve şık yastık tasarımları hazırladım. Bu görsellerde ki yastıkları beğendiyseniz kendin yap kategorimizde kendi yastığınızı kendiniz tasarlayın konumuzu mutlaka inceleyin derim.

17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 7.658 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git