Boncuklu Saat Modelleri

Bayanların vazgeçemediği saat modelleri yeni sezonda da oldukça şık ve farklı.Bu sezonun trendi ise bocuklarla bezenmiş rengarenk saat tasarımları. Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz boncuklu ve taşlı saat modelleri gerek tasarımı gerekse renk seçimleri ile oldukça şık. Üstelik, taşların vermiş olduğu enerji ve şifada bu saat tasarımlarına ilgiyi artırıyor. Örneğin akik taşının hem nazara hem de negatif enerjiyi aldığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Yada mavi firuze halk arasında ki adı ile turkuaz taşın insana verdiği pozitif enerjide tartışılmaz. Evet bayanlar bu enerji taşları ayrıca takmaya üşeniyor veya takı takmaktan hoşlanmıyorsanız sizin için hazırladığım boncuklu saat kayış modellerini mutlaka inceleyin. Piyasada bu tarz saat modellerini rahatlıkla bulabileceğiniz gibi kendiniz yaparak ve ya saatçiye de sipariş vererek bu tarz bir saate sahip olabilirsiniz. Sitemizde el yapımı saat tasarımlarına kendin yap kategorimiz de sizler için hazırladığı ” el yapımı kol saati tasarımı’‘  görselleri inceleyerek kolayca uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…


Galerimizde yer alan saat modellerine gelecek olursak benim favorim boncuklu saat modeli , turkuaz taşlı saat tasarımları ve inci ile süslemiş saat modeli en beğendiğim saat modelleri arasında yer alıyor. Son olarak bayanlar muhteşem takı ve aksesuar modelleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git