El Yapımı Kol Saati Tasarımı

Merhaba sevgili bayanlar sizler için özenle hazırladığımız kendin yap kategorimiz için muhteşem bir konu seçtim. İlk saatimiz firketeden yapılıyor, evet yanlış duymadınız bayanlar bildiğiniz her evde bulunan firkete! Bu sıra dışı saat kayışı için kayışını yapmanız için gereken malzemelerin başında küçük sarı firketeler, boncuk( renklerini kendinizin seçeceği) ve saat.Öncelikle firketelerin içine boncukları dizin, ve saat kayışına tutturun. saat kordonunu çepeçevre sarana kadar bu işleme devam edin. Bütün kayışı çevrelediğiniz zaman harika bir saat tasarımına sahip olacaksınız ki bu tasarım sadece size ait olacak. En güzeli de saatiniz verdiğiniz emek sonrası takmak olsa gerek ne derisiniz bayanlar?
İkinci saatimiz için ise kordonsun bir saat ve evinizde kullanmadığınız şal evet yanlış duymadınız basit bir şalla harika bir saat tasarımına sahip olabilecek ve her kıyafetiniz ile değişik kombinler oluşturabileceksiniz.
Üçüncü saat tasarımız ise sıra dışı bir dizayn , saatinize bu tarz bir kordon takma fikri biraz çılgınca gibi gözükse de bence farklılık her zaman standart tasarımlardan çok daha şık duruyor. Sizce?
Dördüncü saat tasarımımız ise ince deri iplerin bileğe dolanmasıdır. Yapımı oldukça kolay görünümü ise harika turkuaz deri ipli saat modelini umarım sizde benim gibi beğenmişsinizdir.Kolay gelsin.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git