Avon’un Sistemi Nedir ve Avon’la Nasıl Para Kazanılır

Para kazandıran kolay ek işlerden biri de Avon temsilcisi olmaktır. Yine titan zincirini andıran bir üyelik sistemi ile Avona başvuruda bulunuyorsunuz , ve Avonun yönlendirmesi ile evinize en yakın takım öncüsü gelip işlemlerinizi yapıyor. Siz eğer 3 kişiyi üye yaparsanız hem üye yaptığınız kişi başına farklı hediyeler alıyorsunuz, hem de 3 kişiden sonra takım öncüsü olabiliyorsunuz. Şimdi takım öncüsü nedir biraz bundan bahsedelim.

Avon’da Takım Öncüsü Nedir ?

Avonun kademeli bir temsilci sistemi vardır. Üye yaptığınız 3 kişiden sonra temsilciliğin yanında takım öncüsü olursunuz ve bu 3 kişi de üye yaptığında o kadar yükselirsiniz. Bir temsilcinin toplam satıştan ortalama %30-35 civarı bir kar majrı vardır. Ancak takım öncüsü olduğunuzda üyelerinizin üzerinden de kazanırsınız. Bunun yanında her ay ücretsiz hediyeler ve kataloglar alırsınız. Ayrıca sizlere her ay verilecek olan kotayı tutturduğunuz takdirde çok şık mutfak ürünleri veya elektronik ürünler de kazanabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı seminerlerine ücretsiz katılabilir pek çok eğitimden de geçersiniz.

avon temsilciliğiAvonun Sistemi Nasıl İşler ?

Örneğin elinizdeki kataloglarla sipariş topladınız ki bu sipariş fiyatı da yaklaşık 85 liradır. Bilgisayardan siparişleri geçtiğinizde ortalama 3 iş gününde kargonuz ücretsiz olarak size teslim edilir. Kolinin içindeki irsaliye ile Avon hesabına yatırılması gereken miktar ve size kalan fiyat tutarı yazar. Bu faturayı 15 günde ödemeniz gerekmektedir, mesela 100 liralık satış yaptığınızda ki bu çok kolaydır, bu tutarın 30 ile 35 lira arasındaki ücret sizin kazancınızdır. Hediyeleri de unutmamak gerekir, aslında avon çok karlı bir iştir. Komşulara satış yapabileceğiniz gibi arkadaş çevrenizde iş yerinde hatta okulda bile müşteri bulabilirsiniz, ve bu müşteriler de genellikle düzenli olarak alış veriş yaparlar. Hemen ödeme sıkıntısı olmadığı için satışı kolaydır, her ay size bir adet üretsiz katalog verir daha isterseniz 5’li, 10’lu 15’li şeklinde katalog adedi yükseldikçe fiyatları da değişir. Eğer iyi bir çevreye sahipseniz kaçırılmaması gereken ek işlerden biridir Avon temsilciliği. 20 liralık kayıt ücreti dışında cebinizden hiçbir şekilde para çıkmayacağı için riskli bir iş de değildir. Herkese bol şans, görüşmek üzere hoşça kalın…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git