Tesettür Mayo Modelleri

 Tesettür mayoların piyasaya çıkması ile tesettürlü bayanlar büyük bir rahata kavuştu. Denizin ve tatilin tadını çıkaramayan bayanlar, tekstilde yapılan yeniliklerle hem yazın hemde denizin keyfine vardı. Her ne kadar plajlarda görüntü olarak birçok kişinin yadırgadığı kapalı ( tesettür) mayo modelleri gerek renk gerekse desen olarak oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Tekstil firmalarının büyük bir özenle hazırladığı tesettür maya modelleri kumaş kalitesi ile hem güneşin zararlı etkilerinden koruyor  hem de denizde adeta balık adam gibi rahat bir yüzme konforu sağlıyor. Biraz ince düşünürsek profesyonel yüzücülerinde bu tarz dalgıç kıyafetleri giyindiğini de hatırlayabiliriz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bence görsellikten çok rahatlık için bu tarz tesettür mayo modellerini herkesimden bayanın kullanması gayet normal olsa gerek ne dersiniz?Sizlere galerimizde yer alan görsellerimizde birbiriden şık ve modern en önemlisi de kullanışlı tesettür mayo modellerinden oluşan muhteşem bir galeri hazırladım.Görselleri incelerseniz sadece tesettürlü bayanları değil tesettürlü olmayan bayanların bile giyebileceği şık ve rahat mayo modellerini incelemeniz mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git