Modern Abiye Çanta Modelleri

Son yıllarda yapılan araştırmalarda otuzlu yaşları geçen bir bayanın yaklaşık 20 çantaya sahip olduğu ortaya çıkmış. Bayanların bu çanta tutkusuna, ufak bir hesaplama yaparsak yaklaşık bir ömür boyunca yüzü aşkın çantaya sahip olduğu gibi bir sonuç ortaya çıkaracaktır. İşte tamda bu sebepten dolayı sizlerin en  çok aradığı konu olan, çanta modellerini  bir araya getirdim. Başlık olarak abiye çanta modellerini seçmemin sebebi ise yaz sezonun gelmesi ile düğün mevsiminin başlamasıdır. Evet, düğünler başladı ve bayanların bu özel günler için abiye kıyafet ve çanta arayışı içinde olması oldukça doğal olsa gerek . Dilerseniz sizler için seçtiğim abiye çanta modellerinden oluşan galerimizi  birlikte inceleyelim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sizlere galerimizde özenle seçtiğim abiye çanta modellerinde öncelikle swarovski taşlar kullanılmış. Çantaların büyük bir bölümünde pul ve payetler yer almaktadır. Yurt dışından ithal edilen kaplan ve tavus kuşu figürlü abiye çanta tasarımları ise adeta büyülüyor. Abiye çanta seçiminde bir tasarımcı olarak size tavsiyem abiye kıyafetiniz  ve ayakkabınız ile uyumlu modeller seçmenizdir. Son yıllarda ünlü tasarımcılar  çanta ve ayakkabı seçerken elbise ile arasında  kontrast yani zıtlık oluşturmaya oldukça önem vermiştir. Sizde marjinal bir görünüm için farklı ve zıt renkleri kullanın diyerek yazıma son veriyorum. Her zaman kendinizi güzel hissetmeniz dileği ile…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git