Kelebekli Saç Tokası ve Aksesuar Modelleri

Saçlarda kelebek etkisi yaratacak muhteşem kelebek tokalar bugün siziler için seçtiğim konumu başlığı. Şimdiye kadar hiçbir sitede bu adar şık ve farklı kelebek tasarımlarını bir arada göremeyeceğinize eminim.Saç tokları ve taçlar yüzyıllar geçse de kadınların sık kullandığı aksesuarlar arasında yerini alacak. Aslına bakardanız kadınların toka veya aksesuar tutkusunu bilemeyen yoktur, Bunun sebebi kadınları saçlarına verdiği değer ve saçlarında ki ufak değişimler ile kendi psikolojilerini düzelmeye çalışmaları olabilir mi?Bilirsiniz üzgün bir kadın hemen saçı ile ilgili ya kesim yada boyama yapar, çevresinde ki kişilerin ise bu radikal saç değişimine vereceği tepki hep aynıdır. İyi misin?

Aşağıdaki resimleri büyük görmek için lütfen resmin üzerine tıklayınız…

Örneğin benim kızım hasta olduğu zaman saçına çiçek takar, bu yapmasının nedeni sanırım kötü hissettiği anda saçlarını güzelleştirerek mutlu olmak. Ne dersiniz?Galerimizde gem görsel olarak hem de tasarım olarak oldukça farklı kelebek dizaynları yer almaktadır. Görsellerimizde birbirinden şık kelebek aksesuar toka ve taçlarından başka birkaç tanede kelebekli elbise , takı ve ayakkabı tasarımları da yer almakta. Galerimizde yer alan kelebekli görseller arasında ki favori seçimim, Kelebekli duvak modeli.Sözü uzatamadan muhteşem kelebek etkili saç aksesuar ve toka tasarımları sizlerle….

Kelebekli Saç Tokası ve Aksesuar Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. halil yıldız dedi ki:

    sitenizde bulunan ürünlerin satışı var mı? Biz kelebekli taç modellerinden birini beğendik fakat satış butonunu bulamadık. Yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa başına git