Kendi Yastığınızı Kendiniz Tasarlayın!

Evet sevgili bayanlar kendin yap kategorimize birbiriden şık ve dekoratif aksesuar tasarımları yapmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle çeşitli birbirinden şık yastık aksesuar modelleri tasarlayacağız. Son yıllarda maalesef ki bir çok bayanın bildiği gibi küçücük yastıklara devasa paralar harcanıyor.Birlikte hazırlayacağımız yastıklar sayesinde bu aksesuar tasarımlarını çok ucuza maletmeniz mümkün.

-ilk yastık tasarımız için bir adet yastık ve şeritler halinde kesebileceğimiz beyaz bir kumaş, iğne, iplik ve makas.
Yastık tasarımızı yapımı : Öncelikle şeritler halinde beyaz kumaşımız kesilecek. Kumaşlar görseler de olduğu gibi her bir şerit orasından teyellenip büzülecek. Bu işlem bittikten sonra makineniz varsa dikiş makinesi ile yoksa elde dikilecek . İşte bayanlar ilk yastık tasarımımız bu kadar kısa sürede kullanıma hazır.

-İkinci kalpli yastık tasarımımız da ki mantık da tıpkı ilk yastık modelimiz de ki gibi. Biraz daha zor gibi gözükse de aşamalı uygulama sayesinde hiç de zorlanmayacağınıza eminim..

Evet sevgili bayanlar eski yastıklarınız fırfır ve fiyonklar ile süsleyip yastıklarınız baştan tasarlaya bilirsiniz. Son olarak sitemizde sizler için birbirinden şık ve dekoratif yastık modellerini bir araya getirdiğim galerimizi incelemeden sitemizden ayrılmayın derim…

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git