El İşi Elde Çiçek Yapımı

Bugün sizlerle birbirinden renkli ip kurdele ve kumaşlar ile muhteşem çiçek aksesuar modeller tasarlayacağız. Tasarladığınız el işi çiçekleri yastık üzerinde ve vazolarda, ayna ve çerçevelerde kullanabilir çok düşük maliyetlere çok şık aksesuarlar hazırlayabilirsiniz.

İlk çiçek modelimiz için gereken malzemeler keçe, cd ve yapıştırıcı bu malzemeleri bir araya getirip görselimizde olan aşamalı resimlerimiz sayesinde kolaylıkla uygulayabilir ayna ve çerçeve kenarlarını süsleyebilirsiniz.

İkinci çiçek modelimiz, kırmızı kumaş çiçek yapımı için gereken malzemeler kırmızı renk kumaş , iğne ve iplik. Evet bayanlar, yapımı aşamalı görseller ile bu çiçek tasarımını kolayca uygulayabilirsiniz.

Üçüncü çiçek yapımızı ise, kumaş üzerine çiçek işleme olup özellikle yastıklarda çok hoş duracağını düşündüğüm bir tasarım.Bu tasarım için gereken malzemeler kumaş, iğne, iplik ve incili boncuk.

Bu tasarımımız yapımı da yapım aşalı görsellerimiz sayesinde oldukça basit. Önce kumaşa iplik ile bir kare oluşturun. Daha sonra bu kareyi büzün ve ortasına inciyi dikin.

Dördüncü tasarımımız yapmak için ilk önce kumaşınızı görselde olduğu gibi çizin ve iğneye geçirdiğiniz kurdeleyi resimde olduğu gibi sırayla dikin ortasına geçirdiğiniz oncuk sayesinde muhteşem bir çiçek figürü sizlerle…

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git