Farklı Telefon Kapak Ve Kılıf Modelleri

Telefon kapak ve kılıfları muhteşem renk ve tasarımları ile müşterilerin gözünü kamaştırıyor. Eskiden telefonu ve ekranını korumak için tasarlanan telefon kılıf ve kapakları günümüzde adeta aksesuar amaçlı kullanılıyor. Kısacası bayanlar günümüzde telefon kapakları ve kılıflarının da modası var. Rengarenk el yapımı kılıflardan tutunda değerli taşlarla bezenmiş birbirinden şık desenler ile dizayn edilmiş kapak modellerini eminim sizde çok beğeniyorsunuzdur.Son yıllarda lüks mağazalarda ve özel stantlar da satışa sunulan telefon kapak ve kılıflarını çok basit yöntemler ile evininizde dizayn etmeniz mümkün. Yazımızdan da anladığınız üzere sitemizde birbirinden güzel telefon kapak ve telefon kılıflarından oluşan muhteşem bir galeri hazırladım.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Özellikle, swarovski taşlar ile dizayn edilmiş rengarenk ve şık  telefon kapak tasarımlarına bayılacaksınız. Ayrıca görsellerimizde el yapımı boncuk işleme kılıf tasarımı modeli de oldukça ekonomik. Eğer, sizde benim gibi taş ve boncuklardan hoşlanıyorsanız mutlaka galerimiz de yer alan telefon kapaklarını ve kılıflarını incelemeden sitemizden ayrılmayın derim.

Farklı Telefon Kapak Ve Kılıf Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ilhan yılmaz dedi ki:

    casper vıa8 icin komple taşlı kılıf yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinir iyi çalışmalar

  2. ilhan yılmaz dedi ki:

    yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa başına git