Şık Hamile Giyim Modelleri

Hamile kıyafet seçimi, eskiden bayanlar için adeta bir işkence olsa da günümüzde gerek görsellik gerekse çeşitlilik bakımından büyük bir sektöre dönüştü. Bayanların hayatında beklide en güzel zaman olan hamilelik, güzelliği kadar zor bir dönemdir. Bu dönemde hamile bayanların hamilelik kıyafeti seçerken oldukça zorlandıkları  en büyük sorunu bel belgesinde oluşan sıkıntı . Uzmanlar genellikle hamileliğin ilk üç ayından  sonra hamile kıyafetinin  giyilmesini söyle de bayanlar bu süreyi biraz daha ileri atabiliyor.Gelelim anne adaylarının hamile kıyafeti alırken nelere dikkat etmesi gerektiği konusunun cevabına! Hamileler pantolon seçerken mümkün olduğunca rahat olan pantolon modellerini tercih etmelidir.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Uzun panelli olmalı ve görsellikten çok rahatlık ön plana alınmalıdır.Özellikle oturup kalkerken ve yürürken daha rahat olmanız sizin ve bebeğiniz için oldukça önemlidir.Hamile kıyafetlerde kumaş seçimine gelince sentetik ve polyester karışımlardan uzak durun yapmanız gereken koton karışımı ve gabardin kumaşları tercih etmeniz gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git