Farklı Şapka Modelleri

Merhaba sevgili bayanlar, bugün sizler için görünüm olarak oldukça farklı ve şık şapka modelleri hazırladım. Bayanların geçmişten günümüze gerek aksesuar olarak gerekse zorunluluk olarak kullandığı şapkalar yeni sezonda da oldukça şık ve zarif. Özellikle geniş plaj şapkaları bu sene plajlarda rüzgar gibi geçti. Plaj kıyafetleri olan şifon tunikler üstüne genellikle hasır şapka modelleri tercih edilse de çizgili siyah ve beyaz desenli şapkalarda bu yılın trendleri arasında. Spor bir görünüm içinde tercih edilen şapkalar gerek jean (kot) pantolonlarda gerekse spor kıyafetlerin tamamlayıcı bir aksesuar seçimidir.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Sadece günlük hayatta ve plajlarda değil abiye kıyafetler ile de şık şapka modellerini kombin yapmanız mümkün. Görsel olarak seçmiş olduğunuz şapkanın şekli ve ölçüsü sizin yüz şeklinize uyumlu olmalıdır. Örneğin minyon tipli bir bayansanız devasa büyüklük de olan bu sezonun geniş şapka modelleri sizler için oldukça yanlış bir seçim olacaktır. Sırf modayı takip etmek için bu gereksiz seçim yerine yüzünüze uygun ve daha küçük modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca sevgili bayanlar spor bir kıyafetler üstüne spor tarz şapka tasarımları seçmeli, abiye ve fantezi kıyafetler de ise bu tarza uygun şapka modellerini seçmeniz gerektiğini asla unutmayın… Evet sevgili bayanlar sizin için görsellerimiz de yeni sezon birbirinden şık şapka tasarımlarını bir araya getirdiğim galerimizi mutlaka incelemenizi öneririm.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git