Büyük Beden Elbise Modelleri Nasıl Seçilmeli ?

Büyük bedene sahip bayanların elbise seçiminde yaşadığı zorluk artık tarih oldu. Özellikle son 10 yıldır modacıların bu açığı adeta ticari bir kazanca çevirmesi, büyük beden kıyafet bulmada zorlanan bayanların işine yaradı. Bir stilist olarak doğru bir kalıp ve iyi bir tasarımın kilolu bir bayanı olduğundan çok daha zarif gösterdiğine şahidim. Evet, bayanlar eğer sizde vücut ölçülerinizden şikayetçiyseniz ve elbise seçimi sizin için bir işkenceyse bugün ki yazımızı ve görsellerimizi mutlaka inceleyin. Genellikle kilolu bayanların her zaman koyu renk giyinmesi kanaati her ne kadar doğru olsa da , koyu renk kıyafetleri açık renk aksesuar( şal, şapka, toka ,kemer vs.) seçimleri ile hareketlendirmeniz mümkün.

 Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

Çizgili desen seçiminde asla yatay çizgileri tercih etmemelisiniz. Bu sezonun trend deseni çiçek desenli elbise seçimlerinizde, özellikle desenlerin büyük(iri) olmamasına dikkat ediniz. İri desenli kıyafetler yerine daha küçük ve zarif desenleri kullanınız.Asla aşırı dar kıyafetler seçmeyin bu seçim sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Gelelim ayakkabı seçimine, bu konuda size tek tavsiyem topuklu ayakkabı modelinden asla vazgeçmeyin..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git