Şık Bantlı Ayakkabı Modelleri

Sevgili bayanlar bantlı ayakkabıları ister günlük isterseniz abiye bir elbise altında giyebilir her durumda şık olabilirsiniz. En güzeli de yüksek topuklu ve bilek kısmını sarmasından dolayı sizi olduğundan uzun ve zarif gösterecektir. Özellikle yeni sezonda bantlı ayakkabı modelleri oldukça trend diyebiliriz, fakat giymiş olduğunuz kıyafetle uyumu da en az bantlı ayakkabı modelinizin güzelliği kadar önemlidir. Ayrıca iyi bir ayakkabı seçimi iyi bir kombinin olmazsa olmazıdır. Gerek pantolonların altına gerekse elbise ve parçalı eteklerin altına kombin edebileceğiniz bantlı ayakkabı modelleri bugün sizler için seçtiğim konu başlığım.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sizler için rengarenk renklerden oluşan adeta gökkuşağını andıran ayakkabı modellerinden tutunda sade ama bir o kadar şık bantlı ayakkabı modellerini bir araya getirdim. Galerimizde düğün ve özel günlerde de giyebileceğiniz taşlı bantlı ayakkabı modellini özellikle incelemenizi tavsiye ederim. Dilerseniz, galerimiz de yer alan bantlı ayakkabı modellerini birlikte inceleyelim. Benim sizler için seçtiğim favori ayakkabı modeli gerek rengi gerekse tasarımı ile muhteşem bir görünüme sahip mavi renk Gucci marka platform bantlı ayakkabı modeli. Taş ile bezenmiş taşlı platform bantlı ayakkabı modeli de abiye elbise altında oldukça şık bir seçim olabilir. Ama, sizde çoğu bayanlarda olduğu gibi sade ve kullanım olarak rahat bir bantlı ayakkabı modeli arıyorsanız düz taban sandalet tarzı bantlı ayakkabı seçmeniz de yarar var. Evet, bayanlar eğer bantlı ayakkabı almak istiyor ama nasıl bir ayakkabı alabileceğiniz konusunda zorlanıyorsanız galerimizi incelemeden ayakkabınızı almayın derim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git