Yeni Sezon Ayakkabı Aksesuar Tasarımları ve Yapımı!

Kendin yap kategorimize hoşgeldiniz bayanlar, bugün sizlerle basit ayakkabı modellerine ufak dokumuşlar ile nasıl harika tasarımlara dönüştüğüne şahit olacağız. Daha öncede sizler için hazırlamış olduğum el yapımı ayakkabı ve elbise aksesuar yapımları ile ilgili bir çok görsel paylaştım, fakat bu ayakkabı süslemeleri oldukça basit ve farklı diye düşünüyorum.
İlk ayakkabı tasarımız için gereken malzemeler:
1- Bir çift ayakkabı
2- Kargaburnu pense
3- İyi bir yapıştırıcı
4- Yapıştırmak için taşlar
5- Taşları yerleştirmek için cımbız
Taşlı ayakkabı yapımız oldukça basit, öncelikle ayakkabın topuk kısmının üst kısmına taşları itina ile yapıştırın bir müddet bekledikten sonar bu harika abiye ayakkabı modeli kullanıma hazır.Bir sonra ki ayakkabı modelimiz oldukça basit. Kullanılmış ve eski cd ve bir çift babet ile kısa sürede bu sıra dışı babetler sizin.
Evet bayanlar sizde benim gibi eski eşya ve kıyafetlerinizi yeniden tasarlamayı seviyorsanız doğru adrestesiniz. Galerimizde tutkal ve simler ile hazırlanan ayakkabı modelinden tutun, dantel ve fırfırlı ayakkabı süslerine kadar birçok el işi süsleme örneklerini görmeniz mümkün. Ama benim favori ayakkabı seçimim son yıllarda yurt dışında girişimci bir bayan tarafından tasarlanan ve bu sayede büyük bir üne kavuşan bir tasarım. Tasarımın yapımı oldukça basit sadece topuklara takılan ve her ayakkabı modeliniz ile ayrı kullanabileceğiniz muhteşem topuk aksesuar tasarımı sitemizde sizlerle..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git