Dekoratif Perde Modelleri

Ev dekorasyonunun en önemli seçimi elbette perdelerdir. Bir nevi evin gelinliği olan perdeler doğru seçildiği zaman mekanın olduğundan daha geniş ve ferah gösterebilir. En önemlisi de doğru seçilmiş bir perde evinize farklı bir atmosfer katacaktır. Evinizin perde seçiminde ilk yapanız gereken iç mekan ile uyum içinde olan dizaynları tercih etmeniz olacaktır. Özellikle, halı ve perdeniz uyumu iç mekanda şık bir atmosfer oluşturacaktır. Son yıllarda popüler bir tercih olan stor perde modelleri ve özellikle dekoratif zebra perde tasarımları mekana oldukça şık bir hava katmaktadır. Zebra perde seçimi yaparken size tavsiyem, seçim yaptığınız mekan karanlık ve az güneş alıyorsa açık tonlar olan( beyaz, krem, kırık beyaz) tonlara sahip perde modellerini seçmeniz olacaktır. Sizde benim gibi evinizde zebra perde modellini seçmiş iseniz görselliğin yanında fonksiyonel bir perdeye sahipsiniz demektir. Ayrıca, zebra perde seçenlerin en büyük avantajı ise tüle ayrı güneşliğe ayrı masraf derdinden kurtulmuş olunmasıdır.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Renk seçimine gelince, benim evimde siyah ve kırmızı tonlarının hakim olması sebebi ile açık renk perde modeli tercih ettim. Böylece mekanda hem kontrast oluşturdum hem de koyu renk iç mekan tasarımını perdeler ile kamufle ettim.. Eğer, perde seçimi konusunda kafanız karışıksa ve nasıl bir perde seçmeniz gerektiği hakkında hiçbir fikriniz yoksa sizin için hazırladığım galerimizde yer alan birbirinden şık perde modellerini inceleyebilir ve kafanızda ki karışıklığa bir son verebilirisiniz. Ne dersiniz bayanlar…

21 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 8.846 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git