Dekoratif Kitaplık Modelleri

 Kitaplık modern ve şık evlerin vazgeçilmez bir parçası olduğu kadar kitap düşkünlerinin  evlerinin  olmasa olmazları arasında yer alan en önemli mobilyadır.. Ayrıca iç mekanda dağınık gözüken bir kitaplık seçimi bayanların en büyük sorunu olsa gerek . İç mekanda kitaplık seçimi yaparken yapmanız gereken mekanın neresini kitaplık olarak dekore etmeniz sorusunun cevabını bulmak olmalı. Dekore etmeniz gereken yeri belirledikten sonra hangi tarz kitaplık modeli alacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin modern tarz dekorasyon stiline sahip bir iç mekana sahipseniz daha sade asimetrik mobilyalarınızla uyumlu renklerde bir kitaplık ünitesi dizayn edebilirsiniz.Yada duvar boşluklarını sitemizde yer alan niş modellerini inceleyerek şık niş kitaplık modeli yaptırabilir ve bu nişleri  led ışık sistemi ile hareketlendirebilirsiniz. iç mekanda alan sorununuz yoksa galerimizde yer alan duvardan duvara dizayn edilen kitaplık modelini tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Eğer iç mekanının küçük ise duvara monte edilen şık görünümlü raf tasarımlarını tercih etmenizi öneririm. Son yıllarda popüler olan kitaplık tasarımlarını sizler için galerimizde bir araya getirdik. Galerimizde ki görselleri inceleyerek evinize uyumlu kendi zevkinize hatip eden mobilya tasarımlarını sipariş edip yaptırabilirsiniz.Mobilya yaptırmak maddi manevi size zor geliyorsan yapı marketlerde modern ve şık kitaplık modellerini rahatça bulabilirsiniz

17 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 10.590 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git