Dekoratif Baharatlık Modelleri

Dekoratif baharatlıklar yüzlerce çeşidi ile mutfak dekorasyonunda adeta aksesuar etkisi yaratıyor. Evet, bayanlar mutfaklar dekorasyonu için aksesuarlar yerine modern çizgisi ile ortama yenilik ve şıklık katan baharatlık modellerinden almaya ne derisiniz? Gerek kullanım olarak gerekse görsel olarak oldukça pratik ve şık baharatlık modelleri ile mutfak da yemek yapmak bir zevk haline dönüştü. Özellikle küçük mutfaklara pratik çözümler sunan mıknatıslı baharat modeli bir harika. Üstelik rengarenk modelleri ile seçmek de oldukça zorlanacağınız baharatlık modellerini yapı marketlerde ve internet sitelerinde bulmanız oldukça kolay. Sitemizde sizlere için çok şık ve farklı baharat modellerinden oluşan bir galeri hazırladım.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

Özellikle kırmızı renk biber fügürlü baharat takımı oldukça farklı bir tasarım olmuş. Ayrıca sofralarınızda farklı bir etki istiyorsanız taş formlu tuzluk ve biberlik tasarımı ile misafirlerinizi şaşırtabilirisiniz.Baharatlık seçerken size tavsiyem mekanda fazla yer kaplamayan pratik kullanımlı baharatlık modellerini seçmeniz olacaktır.Evet bayanlar ben olsam bu kadar güzel baharatlıklar arasında seçim yapmak oldukça zorlanırdım,  ya siz?

7 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 19.840 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git